שיבוץ האריחים בבית שלך
אריחים עבודת יד בבית – אמנות בבית
רוב האריחים שלנו הם סדרות חד-פעמיות.
תפקיד האריח המזוגג (מצופה גלזורה) לבודד את הרטיבות מהקיר, אך גם לקשטו בצבעיו. בתהליך הבניה והשיפוץ משלבים את האריחים המצוירים בתוך הקרמיקה שבקירות וברצפה: הרצף מסמן וחותך בחיבור בין האריחים או באמצעו, את גודל הפתח בו ידביק את האריח המצויר.
אפשר להוסיף אריחים מצוירים גם אחרי הבניה והשיפוץ, חותכים עם דיסק יהלום חלון באריחי הרצפה או הקיר לפי הגודל הרצוי ומדביקים את האריח המצויר בפנים. (ראו תמונה).
אריחים נדבקים על כל דבר: על אריחי קרמיקה ועל כל חומר ומשטח כמו: אבן, טיח, בטון, גבס, עץ, מתכת, קרמיקה, זכוכית, פלסטיק ועוד. לבקשתכם, קבלו אצלנו יעוץ בנושא הדבקה.
הרעיון המדליק ביותר הוא הדבקה על אריחים קיימים כשהאריח המצויר בולט
(לחוששים.. אל דאגה קל לנקותו כי הוא מצופה זכוכית=גלזורה).

רוב האריחים שאנו מייצרים הינם "גרניט פורצלן", הכוונה שנשרפו בחום שמעל 1200 מעלות צלסיוס, הם עמידים יותר מאלו השרופים בטמפרטורה נמוכה. הם מצופים גלזורה שהותכה בחום רב ומגינה על הציור והצבעים שלו מפני מים, שמש ושחיקה. הם נותרים שלמים במשך מאות שנים כשרידי תרבות. הקרמיקה שמיוצרת היום תהיה סיפור חיינו לדורות הבאים. זה היופי שבקרמיקה המצוירת שתישמר שנים רבות ותימצא על ידי הארכאולוגים.
אנו נותנים ייעוץ ורעיונות לעיצוב האריחים בחלל הבית (בתיאום מראש), רצוי לבוא עם דוגמת האריחים שניקנו עבור הריצוף הכללי ועם שרטוטי תכניות הבית.

לפניכם צילומים של רעיונות רבים כיצד שולבו אריחינו במקומות שונים: